Pożegnanie ze Starymi Serwerami - Pokażmy się Światu!
Witam wszystkich!
Jako iż niebawem przestaniemy istnieć jako osobny serwer Postanowiłem byśmy wszyscy razem zrobili pamiątkowy film właśnie ku pamięci starego serwera jakim jesteśmy(tu proszę wybrać własny serwer!). Czyli pamiątkę, którą będziemy mogli zobaczyć za pięć lat i powiedzieć o Ja. Jak tam było fajnie ;p
Im więcej osób podejmie inicjatywę tym ciekawszy będzie rezultat!
Po łączeniu zmienimy nazwę i przybędzie nam graczy z innych serwerów.