piątek, 29 listopada 2013

Problemy z połączeniem do serwerów

Masz problem z zalogowaniem się?
Okno zbyt długo wisi na tym?

Yangseller zło wcielone! Bany się posypią!

Kupujesz yangi na portalach aukcyjnych? 

Uważaj bo GF wzięło się za takich yang sellerów po 5 latach 
Cytat z forum

czwartek, 21 listopada 2013

I po evencie z 3 godzinnymi przepustkami do bram piekieł ^^

Event z okazji Otwarcia bram piekieł Zakończony.
To co teraz 3h przepustkę można zdobyć tylko w IS?:p

Konfucjusz 
                                           

środa, 20 listopada 2013

Maski - Czyli obdarujmy GF na święta!

>Maski - Czyli obdarujmy GF na święta!<


Maska Majów. Pomylili się z końcem świata w 2012 roku. To musieli zakryć swoje twarze i żyć dalej w cieniu istniejącego świata, aj ci źli Majowie!

Maska Majów(Czyli Maska Hańby): 10% więcej PŻ, 10% więcej PE oraz do dwóch dodatkowych bonusów!