Darmowa Skrzynia szczeniaka (prawie) dla wszystkich!
Wiem, że sporo osób dostało, Każdy kto miał lub dopiero zarejestrował się w 2014 roku. miał szanse dostać właśnie swoją skrzynkę szczeniaka. Ja otrzymałem dwie na tyle kont, że głowa mała, ale chęci niby się liczą. O największym farciarzu jakim słyszałem w grze to niby 16 szkat :D A 0 Petów. No to wiemy, że nie liczy się ilość szkat, a szczęście :D
Zrób swoje konto by mieć na nowe Prezenty za 2015 rok :D
Chciałem poinformować Was, że na PL tylko dziś można kupić takiego słodziaka. Tylko jest jeden minus musicie wydać, aż 2.000SM czyli 250PLN.
Panterka może i fajna, ale na co wydać, aż 2k SM. Przecież to obłęd...
Informacja z forum: Gracze Metin2, dzisiaj pomiędzy 20:00 a 23:59 macie szansę dostać Panterkę o czasie trwania 120 dni jako bonus! Jeśli wydacie co najmniej 2000 Smoczych Monet w podanym czasie to Panterka zostanie dostarczona na Wasze konta 18. grudnia 2014 roku. Można ją otrzymać tylko raz na konto! Panterka dodaje takie bonusy, jak: